Ermiş Otomatik Kapı Sistemleri
otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik döner kapı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı imalat ve montajında profesyonel çözümler sunar. Ülkenin her şehrinde büyük projeleri başarıyla gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye devam ediyor.
Sosyal Medya

LOtomatik kapı teknolojisinde Jokerdoor farkını yaratan bir markadır. Nedir farkı? Mısır, Yunan uygarlığından beri var olan otomatik kapı mirasını devralmıştır. Gelenek ile teknolojiyi buluşturmuştur. Otomatik kapı sisteminin ustalık ve mühendisliğini tam anlamıyla bütünleştirmiştir. Yaptığı her işin servisini de yedi yirmi dört takip eder.

Sosyal Medya
Top
 

Endüstriyel Kepenk

Firmamız Ermiş Otomatik Kapı endüstriyel kepenk üretim ve montajında kendi değerini, makasını büyük emek ve çaba ile yaptı. Ülkenin hemen her vilayetinde referans edindi, iş yaptı, mühür vurdu. İstanbul, Adana, Hakkari, Edirne ya da İzmir veya Antalya da bir çok iş yerinin endüstriyel kepenk uygulaması firmamızın eseridir.

Alüminyum uygulama yapılmaktadır. Yine galvanizli çelik profillerden de üretilmektedir. Amaç hırsızlığı önlemek, kötü niyetli kişilerin mekana girişlerini engellemektir. Yine olumsuz hava koşullarından olumsuz etkilenmemek için de kepenk ve kapılarımızın sağlam, dayanıklı olması gerekir.

Sağlamlık kadar göze hoş görünmesi yani estetiği de önemlidir. Dikkate alınmalı özen gösterilmelidir.

Ermiş Otomatik Kapı, endüstriyel kepenk sistemin imalat ve montajında dayanıklılık ve estetiğe öncelikli önem veriyor.

Bu düşünceden hareketle, delikli profiller kullanarak geceleri ışıklandırılmış vitrinlerin belli oranlarda gözükebilmesini sağlamak da mümkündür. Büyük-küçük, yüksek-geniş fark etmeden her alana uygulamak kolaydır.endüstriyel kepenk

Endüstriyel Kepenk Üretimi

Ermiş Otomatik Kapı endüstriyel kepenk üretiminde uzun yılların profesyonelliği ile hareket etmektedir. İyi bir fizibilite çalışmasından sonra, olabilecek en verimli endüstriyel kepenk üretimi için tüm personelini, uzman bir görevlendirme ile çalışmaya tabi tutar.

Biz dünün değil çok daha eskinin, uzun yılların deneyimini ekibimiz ile imbikten geçiriyoruz. Çünkü endüstriyel kepenk firmanın güvenliğidir. Güvenli üretim işinin ehli firmanın ve ekibinin işi olabilir.

Endüstriyel Kepenk Fiyatı

Endüstriyel kepenk fiyatında ilk görevimiz bilgilendirmedir. Merdiven altı firmaların verdiği fiyat ile yasal ve kamusal sorumluluklarına sahip çıkan firmaların verdiği endüstriyel kepenk fiyatı farklıdır.

Biz endüstriyel kepenk fiyatı vermeden önce ne için, nasıl yapılacağına dair ön araştırma ve bilgilenme yani fizibilite yapıyoruz. Önce yapacağımız işi ve nasıl yapacağımızı belirliyor, maliyet çıkarıyor sonra endüstriyel kepenk fiyatı veriyoruz.