Ermiş Otomatik Kapı Sistemleri
otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik döner kapı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı imalat ve montajında profesyonel çözümler sunar. Ülkenin her şehrinde büyük projeleri başarıyla gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye devam ediyor.
Sosyal Medya

LOtomatik kapı teknolojisinde Jokerdoor farkını yaratan bir markadır. Nedir farkı? Mısır, Yunan uygarlığından beri var olan otomatik kapı mirasını devralmıştır. Gelenek ile teknolojiyi buluşturmuştur. Otomatik kapı sisteminin ustalık ve mühendisliğini tam anlamıyla bütünleştirmiştir. Yaptığı her işin servisini de yedi yirmi dört takip eder.

Sosyal Medya
Top
 

Otomatik Döner Kapı

Bir bina için ısı yalıtımı gerekli ise veya düşünülüyor ise; otomatik döner kapı gereklidir. Bu kapı sadece yalıtım amaçlı da değil kullanım gerekçesi. Binalar için hızlı ve yoğun insan akışı var ise otomatik döner kapı işlevseldir, tercih edilir, kullanılır. Örneğin hastaneler, oteller, alış veriş merkezleri, eğlence merkezleri girişinde otomatik döner kapı yapılmıştır ve insanlar tarafında hızlı yine rahat bir şekilde kullanılırlar.

Otomatik Döner Kapı Uygulamaları

Ermiş Otomatik Kapı  hemen hemen her tasarımı ve her ihtiyacı karşılayacak uygulamayı oluşturma yetenek ve becerisine sahiptir.otomatik döner kapı

Mimaride fonksiyon ve estetik önceliktir. Biri diğerine tercih edilemez, edilmemelidir. Otomatik döner kapı bu iki özelliği de bünyesinde çok iyi birleştiren niteliğe sahiptir. Şık görünümlüdür. İleri teknoloji ürünüdür. Manuel ve otomatik seçenekleri mevcuttur. Alüminyum, bronz, paslanmaz çelik gövde seçenekleri vardır. Tam otomatik kapı modellerinde radar sensörü seçeneği de vardır. Ermiş Otomatik Kapı otomatik kapı sisteminde binanızı, düşünülen kapı konumunu inceleyerek sizin için en uygun otomatik kapı modelini önerebilir, montajını yapabilir. Birim ve ustalığı ile olabileceğin en iyisini sunar.

Otomatik Döner Kapı Tamiri

Otomatik döner kapı servisi ve tamirinde firmamızın hizmeti yedi yirmi dört mevcuttur. Otomatik kapı arızalandı, servis ihtiyacı doğdu o an o saat, bize ulaşmanız yeterli gerisini işin ustası personelimiz olabilecek en kısa zamanda en hızlı güvenli yine garantili yöntem ile çözecektir.