Ermiş Otomatik Kapı Sistemleri
otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik döner kapı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı imalat ve montajında profesyonel çözümler sunar. Ülkenin her şehrinde büyük projeleri başarıyla gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye devam ediyor.
Sosyal Medya

LOtomatik kapı teknolojisinde Jokerdoor farkını yaratan bir markadır. Nedir farkı? Mısır, Yunan uygarlığından beri var olan otomatik kapı mirasını devralmıştır. Gelenek ile teknolojiyi buluşturmuştur. Otomatik kapı sisteminin ustalık ve mühendisliğini tam anlamıyla bütünleştirmiştir. Yaptığı her işin servisini de yedi yirmi dört takip eder.

Sosyal Medya
Top
 

Hızlı PVC Kapı

İş yerinizde kapının çok hafif olmasını fakat hızlı çalışmasını aynı zamanda güvenli olmasını mı istiyorsunuz; o halde hızlı pvc kapıtercihiniz olabilir.

Hızlı PVC Kapı Avantajları

İş yerinizde hızlı trafik akışı varsa çözüm için hızlı pvc kapı düşünebilirsiniz. Yine artı veya eksi hava akımı iş yerinizde rahatsız edici boyutta ise hızlı pvc kapı çözüm olabilir. Sessizlik tercihiniz varsa çalıştığınız yerde bu kapı sessizlik aracı olabilir. Toz, nem, gürültü baş ağrısı, stres, gerginlik yapar ve verimi düşürür. Toz, nem, gürültü gibi dış etkenlerden kurtulmaya hızlı pvc kapı etkin çözüm olabilir. Bir tür izolasyon işlevi de görebilir hızlı pvc kapı.hızlı pvc kapı

Hızlı PVC Kapı İmalatı

Esnek PVC ve polyesterden üretilmektedir. Rulo (rolling shutter veya giyotin toplanan model) çalıştığı için yer kaybını önler. Firmamızın imalat ve üretiminde yine montajında garantili çalışma gerçekleştirir. Garantisiz ve baştan sağma denebilecek iş yapma tarzı yoktur ve profesyonellik anlayışına da aykırıdır.

Hızlı PVC Kapı Fiyatı

Ermiş Otomatik Kapı hızlı pvc kapı da fiyattan önce hizmete bakar. Siz bize hızlı pvc kapı fiyatı nedir diye sorduğunuz da biz de size, nerede, nasıl bir hızlı pvc kapı istiyorsunuz diye sorarız. Önce yapacağımız hızlı pvc kapı, nasıl bir kapı olmalı, vereceğimiz hizmet nasıl bir hizmet olacak onu öğreniriz. Sonrasında hızlı pvc kapı fiyatını size teklif olarak sunarız.

Hızlı PVC Kapı Servisi

Hızlı pvc kapı servisi ihtiyaç olduğunda firmamıza telefon, mail veya fax yoluyla ulaşmanız mümkün. Bize ulaştıktan sonra servi işi artık firmamızda demektir. Hızlı ve pratik servis ve çözüm hizmetinizdedir.

Hızlı PVC Kapı Tamiri

Hızlı pvc kapı tamiri ustalık ve garanti gerektiren bir çalışmadır. Yılların tecrübesi, tekniği ve becerisi birikti Ermiş Otomatik Kapı ’da. Tamirat ve tadilat yeniden yapmaktan da önemlidir. İyi bir tekniğin iyi bir ustalığın olmadığı durum da sinirleriniz bozulur, işiniz aksar, iş güvenliğiniz yok olur. Sağlam garantili ve güvenli tamir için bize ulaşmanız yeterlidir.