Ermiş Otomatik Kapı Sistemleri
otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik döner kapı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı imalat ve montajında profesyonel çözümler sunar. Ülkenin her şehrinde büyük projeleri başarıyla gerçekleştirdi, gerçekleştirmeye devam ediyor.
Sosyal Medya

LOtomatik kapı teknolojisinde Jokerdoor farkını yaratan bir markadır. Nedir farkı? Mısır, Yunan uygarlığından beri var olan otomatik kapı mirasını devralmıştır. Gelenek ile teknolojiyi buluşturmuştur. Otomatik kapı sisteminin ustalık ve mühendisliğini tam anlamıyla bütünleştirmiştir. Yaptığı her işin servisini de yedi yirmi dört takip eder.

Sosyal Medya
Top
 

Mağaza Kepenk

Referanslarımızdan da görebileceğiniz üzere mağaza kepenk kalitesinde Ermiş Otomatik Kapı tüm ülkenin her şehrinde kendini ispatlamıştır. Hangi mağaza için nasıl bir mağaza kepenk olmalıdır? Estetik ve güvenlik en mükemmel şekilde nasıl mağaza kepenk de uygulamasını bulur?

Mağaza Kepenk Uygulaması

İşletmenizin güvenliği, estetik görünümü ve korunması için mağaza kepenk vazgeçilmez bir uygulamadır. Firmamızın her mağazaya özel mağaza kepenk çözüm modelleri ve uygulamaları mevcuttur. Yerinde keşif ile personelimiz en ideal çözümü iş yerinize sunmaktadır.mağaza kepenk

Mağaza kepenk İmalatı

Alüminyum poliüretanli, Alüminyum ekstrüzyon, çelik poliüretanli ve galvanize sac profiller kullanılabilmektedir. Tercihinize, güvenliğinize estetik taleplerinize göre isterseniz tamamen kapalı imalat yapılır. Yani içerisi hiç görünmez. İsterseniz, bir kısım delikli bir kısım kapalı imalat yapılır. Yine tercihinize uyarsa tamamen delikli olarak da imalat yapılabilir. Kepenk profillerin içerisinde hareket edeceğinden sessiz çalışır. Ayrıca toz ve rüzgar girişini de engeller. İsteğinize, tercihinize ve ihtiyacınıza göre; motorlu kepenklerde opsiyonlu olarak uzaktan kumanda veya dıştan anahtarlı şalter kontrolü ilave edilebilir.

Mağaza Kepenk Servisi

Firmamız yaptığı işin daima takibindedir. Mağaza kepenk yapıldıktan sonra, değişiklik istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir. Biz daima güvenli mağaza kepenk servisi sunuyoruz.

Mağaza Kepenk Tamiri

Tamir ihtiyacı zaman zaman doğabiliyor. Tamir en az yapım kadar hatta yapımdan daha fazla ustalık gerektiren bir ihtiyaçtır. İstediğiniz zamanda mağaza kepenk tamirini yaptıramazsanız, zaten büyük risk almışsınız demektir. İş yeri güvenliğinizi riske atmışsınız anlamına gelir. Firmamız deneyimi, tecrübesi, meslek etiği gelişkin daima ulaşabileceğiniz, garantili iş yapan ustaları ile mağaza kepenk tamiri ve servisinde daima yanınızdadır.